Kl.  Rækkke Kamp nr Pulje Hold 1 Hold 2 Dommer
Lørdag Hal A   BANE 1      
09:00 DU16 A 1 Ikast Amager DHV
10:00 DU16 A 3 Holstebro Grøndal B Ishøj
11:10 DU16 A 1 Ikast DHV Amager
12:20 DU16 A 1 Amager DHV Ikast
13:30 DU16 A 4 1p1 3p3 2p2
14:40 DU16 A 6 1p3 3p2 2p1
15:50 DU16 A 4 2p2 3p3 1p1
17:00 DU16 A 4 1p1 2p2 3p3
18:00 DU18-21 A 1 Ikast DU21 SE Volley DU18 Holstebro DU21 B
Lørdag HAL A BANE 2
09:00 DU16 A 2 Fortuna Skovbakken Grøndal A
10:00 DU16 A 2 Skovbakken Grøndal A Fortuna
11:10 DU16 A 3 Ishøj Holstebro Grøndal B
12:20 DU16 A 2 Fortuna Grøndal A Skovbakken
13:30 DU16 A 5 1p2 3p1 2p3
14:40 DU16 A 5 2p3 3p1 1p2
15:50 DU16 A 5 1p2 2p3 3p1
17:00 DU16 A 6 2p1 3p2 1p3
18:00 DU16 A 6 1p3 2p1 3p2
Lørdag HAL A BANE 3
09:00 DU16 A 3 Ishøj Grøndal B Holstebro
10:00 HU16 1 DHV  Grøndal Ishøj
11:10 HU16 1 Ikast Ishøj Grøndal
12:20
13:30 HU16 1 DHV  Ishøj Ikast
14:40 HU16 1 Grøndal Ikast DHV 
15:50 HU16 1 Grøndal Ishøj Ikast
17:00 HU16 1 Ikast DHV  Grøndal
18:00 DU18-21 A 1 Holstebro DU21 B Ikast DU18 SE Volley DU18
Kl.  Rækkke Kamp nr Pulje Hold 1 Hold 2 Dommer
Lørdag Hal B Bane 4
09:00 DU18-21 1 Holstebro DU21 A Holstebro DU21 B DHV DU21
10:00 HU18-21 1 Ikast HU18 Holstebro HU18 SE Volley HU18
11:10 DU18-21 1 DHV DU21 Holstebro DU21 B Holstebro DU21 A
12:20 HU18-21 1 SE Volley HU18 Ikast HU21 Holstebro HU18
13:30 HU18-21 1 DHV HU21 Ikast HU18 Holstebro HU18
14:40 HU18-21 1 Ikast HU21 Ikast HU18 DHV HU21
15:50 HU18-21 1 DHV HU21 Holstebro HU18 Ikast HU21
17:00 HU18-21 1 SE Volley HU18 Ikast HU18 Ikast HU21
18:00 HU18-21 1 DHV HU21 SE Volley HU18 Ikast HU18
Lørdag Hal B Bane 5
09:00 DU18-21 1 Ikast DU21 Ikast DU18 Ikast HU21
10:00 HU18-21 1 Ikast HU21 DHV HU21 SE Volley HU18
11:10 DU18-21 1 SE Volley DU18 Ikast DU18 Ikast DU21
12:20 DU18-21 1 Holstebro DU21 B SE Volley DU18 Ikast DU18
13:30 DU18-21 1 DHV DU21 Ikast DU18 Ikast DU21
14:40 HU18-21 1 Holstebro HU18 SE Volley HU18 DHV HU21
15:50 DU18-21 1 DHV DU21 Ikast DU21 Holstebro DU21 A
17:00 DU18-21 1 Holstebro DU21 A DHV DU21 Ikast DU18
18:00 HU18-21 1 Ikast HU21 Holstebro HU18 Ikast HU18
Lørdag Hal B Bane 6
09:00 DU14 1 DHV DU14 Ishøj DU14 Skovbakken DU16b
10:00 DU14 1 Skovbakken DU16b Ishøj DU14 DHV DU14
11:10 DU14 1 DHV DU14 Skovbakken DU16b Ishøj DU14
12:20 DU18-21 1 Holstebro DU21 A Ikast DU21 DHV DU21
13:30 DU18-21 1 Holstebro DU21 A SE Volley DU18 Holstebro DU21 B
14:40 U14 MIX Bonusturnering for DU14 og HU14
15:50 U14 MIX Bonusturnering for DU14 og HU14
17:00 U14 MIX Bonusturnering for DU14 og HU14
18:00 U14 MIX Bonusturnering for DU14 og HU14
Kl.  Rækkke Kamp nr Pulje Hold 1 Hold 2 Dommer
Lørdag Salen Bane 7
09:00 U14 Teen2 1 Ikast HU14c Holstebro DU14 Ikast HU14a
09:50 U14 Teen2 1 Ikast HU14a Ikast HU14b Holstebro DU14
10:40 U14 Teen2 1 Ikast HU14b Ikast HU14c Grøndal HU14
11:30 U14 Teen2 1 Grøndal HU14 Holstebro DU14 Ikast HU14b
12:20 U14 Teen2 1 Grøndal HU14 Ikast HU14a Ikast HU14c
Lørdag Salen Bane 8
09:00 U14 Teen2 1 Ikast HU14b Grøndal HU14 Ikast HU14a
09:50 U14 Teen2 1 Grøndal HU14 Ikast HU14c Holstebro DU14
10:40 U14 Teen2 1 Holstebro DU14 Ikast HU14a Grøndal HU14
11:30 U14 Teen2 1 Ikast HU14a Ikast HU14c Ikast HU14b
12:20 U14 Teen2 1 Ikast HU14b Holstebro DU14 Ikast HU14c
Lørdag Salen Bane 7+8
14:40 U14 MIX Bonusturnering for DU14 og HU14
15:50 U14 MIX Bonusturnering for DU14 og HU14
17:00 U14 MIX Bonusturnering for DU14 og HU14
18:00 U14 MIX Bonusturnering for DU14 og HU14